Helkor.eu
Logo
Základní informace
Status
ID Serveru 101
IP sheep.hostify.cz
Port 47710
Kategorie Módy
Majitel JurasekCZE
Hlasů 0
Hodnocení Načítání...
Discord Otevřít
Online hráčů 0
Max. Hráčů 0
Verze offline
TOP 5 Hlasujících
Loading..
Loading..
Loading..
Loading..
Loading..

The Kingdom of the Rings

O nás

Jsme komunita s dlouhodobou tradici, která se zaměřuje na vytváření velkolepých dobrodružství na motivy slavných příběhů od Johna Ronalda Reuela Tolkiena. Kromě hlavního příběhů Pána prstenů, zde můžete nalézt odkazy i na dílo Hobit, ale také i úryvky z knih popisujících věk první či druhý.

Server

Skvostný server pro fanoušky této fantasy čeká nejen spousta zábavy, ale mnoho bitev z filmů i z knížek jako např. Bitva pěti armád, či bitva u Helmova žlebu. Pro zastánce radši pomalejšího hrání tu máme i spoustu RPG prvků, jako NPC úkoly, tajuplné hádanky, válečné výpravy, ale i příběhy přímo takové jako všechny známe.

Herní styl

Server nese název The Kingdom of the Rings a je situován do 3.věků za dob vlády Temného Pana Saurona a našich hrdinů jako je Legolas, Gimli či Aragorn. Celá mapa je rozdělena do nadvlády 5 frakcí, Elfů, Lidí, Skřetů, Trpaslíků a Zrádců (Temní lidé). Je jenom na vás, jakou říší zvolíte pro svoji vládu, kromě budování vašeho postavení ve společností, lze stavět a užívat všeho, co mod nabízí.

Tak jakou cestu zvolíš?

Zachráníš Středozemi před temnotou, nebo ji spálíš na popel?


Video